QODEcast

DIGITAL ART TALKS SERIES

SPOTİFY'DA DİNLE !

Uluslararası Dİstopya Fİlm Festİvalİ

Dİjİtal sanatlar ve fİlm yapımcılığı

  • Uluslararası Distopya Film Festivalinde Dijital Görüntü Yönetmenimiz Yakar Anıl Canbolat ile birlikte Dijital Sanatlara yönelimimizi, kendimizi keşfetmemizi, beslendiğimiz konu başlıklarını, güncel NFT dünyasını, Dijital Sanatlar ve Film Yapımcılığının buluştuğu noktayı, üretim şemamızı anlattık. Genç yetenekler ile geçtiğimiz iki senede çıkardığımız 106 filmi ve 33 saatlik animasyon çıktısı başarısının arkasındaki üretim şemasını, ekip kurgulamamızı ve deneyimlerimizi paylaştık.

Çağir Benİ : Dİjİtal Sanatların Müzİkle Buluşması

Qodecast'in ilk serisi Çağır Beni : Dijital Sanatların Müzikle Buluşmasında Hey Mama'nın 3 muhteşem kadını ve Çağır Beni teklilerine, Dijital Sanatçı Gökhan Doğan ile Çağır Beni eserinin nasıl bir Dijital Sanat evrenine dönüştüğüne, Çağır Beni müzik klibine ve bu klibin görüntü yönetmeni Yakar Anıl Canbolat'a değindik.

01

Fİkİr ve İçerİk Üretİmİ

  • Bu serinin ilk bölümü, Fikir ve İçerik üretiminin nasıl geliştiğini konu alıyor. 2. ve 3. bölümler için takipte kalın.

02

Karakter Tasarımı

  • Serinin ikinci bölümü, Karakter Tasarım ve Animasyon üretim süreçlerinin nasıl geliştiğini konu alıyor. 3. bölüm ve yeni seriler için takipte kalın.

03

ÇEVRE TASARIMI VE ANİMASYON

  • Serinin üçüncü bölümü, Çevre Tasarımı ve Animasyon üretim süreçlerinin nasıl geliştiğini konu alıyor. Qodecast'in yeni serileri için takipte kalın.

Ünlüdüşmesİ Bauradyo - Çağır Benİ Dİjİtal Sanat Dünyası

ÇAĞIR benİ DİJİTAL SANAT DÜNYASI

  • Ege Gökçeler'in Ünlüdüşmesi Bauradyo 12 Nisan yayınında Hey Mama ile beraber Çağır Beni Dijital Sanat üretimleri üzerine güzel bir sohbet ettik. Yayının Dijital Sanatlar ile alakalı olan ikinci yarısını paylaşmak istedim, ilk yarısıda Hey Mama'nın hesabından yayınlanınca linkini buraya bırakacağım.

Interested in working together?

By browsing on badqode.com you agree on using cookies.
Find out more about cookies in the the privacy policy 

© GD DIGITAL ARTS

Instagram  -  YOUTUBE  -  MEDIUM  -  Béhance  -  VIMEO  -  LinkedIn  -  DISCORD COMMUNITY